Сурогатне материнство і пожертвування яйцеклітин

Сурогатне материнство і пожертвування яйцеклітин. Чому Україна?

Вибираючи України як країни призначення для вашої програми пожертвування яєць або сировини (материнський кредит), ви повинні переконатися, що приймаєте правильне рішення. Україна – європейська країна. Це справедливо не тільки тоді, коли ви думаєте про географічної ситуації і зручних варіантах подорожі, але, найголовніше, менталітет людей дуже схожий і легко розуміється для більшості європейських і американських пацієнтів.
У BioTexCom ви отримаєте чіткі відповіді на всі ваші запитання, швидкий зворотний зв’язок по всім вашим запитам і графік прозорих платежів без прихованих платежів.

Вхід в Україні не потребує візи для країн ЄС, США та Канади, здебільшого СНД і Скандинавії. Українське законодавство про репродуктивній медицині надзвичайно корисно і лояльно замінює материнство і жертвує яйця. Обидві процедури тут законні і об’єднані в ряді законодавчих актів.

Згідно з українським законодавством, потенційні батьки (безплідна пара) є законними батьками дитини, народженої від сурогатної матері. Імена передбачуваних батьків записуються в свідоцтві про народження дитини. Сурогатна мати не має права утримувати дитину після народження відповідно до договору між передбачуваними батьками і замінює матір’ю.

Вибір статі також дозволений законодавством України.

Через заборон в більшості європейських країн дуже складно знайти європейського донора для яєць, який відповідає вашим вимогам та очікуванням. BioTexCom – країна, в якій ви можете знайти правильного донора яєць, так як близько 95% населення України є європейським світлим шкірою.

Раби відомі своїм прекрасним, тонким обличчям, винахідливістю, і ви можете знайти свого кращого донора яєць в нашій базі даних. Зазвичай пацієнти вважають за краще вибирати красивого і розумного донора з яєць з сильними і здоровими корінням сімейства, щоб забезпечити хороші гени для майбутньої дитини.

BioTexCom – кращий вибір для виконання програм IVF, пожертвування яєць або сурогатних продуктів. Тут ви знайдете хороші ціни, які менші за європейські. Хороша ціна, високий рівень обслуговування, професійні лікарі з солідним досвідом і, звичайно ж, чудова країна з доброзичливими людьми. Ласкаво просимо в Україну та Український центр репродукції людини BioTexCom.