Багатомовний персонал нашої клініки

Багатомовний персонал допомагає клієнтам залишатися в клініці комфортніше

Центр репродуктивності людини BioTexCom швидко набирає обертів і впевнено перемагає своїх європейських суперників. Іноземні пацієнти, у яких був діагностований безпліддя, можуть знайти ідеальне лікування в нашій клініці. Менеджери BioTexCom, які допомагають іноземним пацієнтам проходити медичну програму без особливих труднощів, розмовляють різними мовами: англійською, німецькою, болгарською, італійською, іспанською, французькою, румунською, івриті та китайською. Тому клієнти можуть спілкуватися зі своїм менеджером і лікарем на свій розсуд. Менеджери, які відвідують клієнтів, акредитовані для роботи в державних установах і мають досвід роботи з документацією по заміні материнства (Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ, Посольство). Організуйте всю роботу з безплідною парою, працюйте з усіма необхідними документами та підтримуйте зв’язок з клієнтами від початку і до кінця медичної програми. Відвідуючи іноземну країну, ви ніколи не будете без допомоги.

Ми завжди дбаємо про максимальний комфорт наших пацієнтів. Центр BioTexCom отримав нагороду за кращий сервіс обслуговування клієнтів та клієнтів. Всі медичні програми розглядаються в інтересах клієнтів. Ви платите фіксовану суму, а не пенні. Пацієнти мають можливість вибрати найбільш підходящий медичний пакет відповідно до їх діагнозом, а в разі невдалого результату ви отримаєте всі гроші. BioTexCom – єдиний реплікативний центр медицини в світі, де ви отримаєте повну вартість програми в разі невдачі. Методи роботи були розроблені таким чином, що лікарі досягають бажаного результату якомога швидше. Унікальні методи роботи ембріонів і підготовка донорської / сурогатної матері дозволяють фахівцям BioTexCom досягти високої репродуктивної здатності.

Пацієнти з усього світу відвідують клініку BioTexCom і знаходять тут щастя для вагітних / батьківства після численних невдалих випробувань ЕКО (ECO) в різних європейських клініках.