Поспішаємо вам заявити з повною впевненістю! Абсолютного безпліддя не буває!

Роблячи привселюдно таку гучну заяву, працівники клініки BioTexCom спираються на конкретні факти, на яких і була побудована позитивна репутація клініки.

По-перше, фахівці центру використовують в своїй роботі останні досягнення науки і медицини аби досягти бажаного результату. Перевагою нашого медичного закладу є й те, що, під час проведення програми ЕКЗ, трансфер ембріонів проводиться на 5-ий день, що є ідеальною кондицією для успішного запліднення.
Також, ми використовуємо тільки свіжі яйцеклітини, не заморожені, що значно підвищує шанси завагітніти. Ще декілька років тому, багато безплідних пар могли тільки лише і мріяти про те, щоб подолати проблему безпліддя і взяти на руки власну дитину.
Сьогодні ж, клініка BioTexCom пропонує грамотне лікування безпліддя за допомогою сучасних методів репродуктивної медицини. Ми гарантуємо вам хороший результат навіть у випадку найскладніших діагнозів.

По-друге, ми спираємося на свою багату лікарську практику. За час функціонування клініки BioTexCom більшість пар, які звернулися до нас за допомогою, зараз виховують довгоочікуваних малюків.
Часом, в досягнення бажаних результатів, як докторам, так і пацієнтам, вірилося насилу, але склавши правильний, індивідуальний метод лікування безпліддя, пари, які вже практично втратили надію народити спадкоємця, нарешті почули довгоочікуваний дитячий плач.

Чому нам можна довіряти

  • Клініка BioTexCom працює згідно з відповідними законами, всі процедури і програми проводяться на легальній основі;
  • для підвищення шансів на вагітність ми віддаємо перевагу роботі з бластоцистами (перенос ембріонів на 5-у добу);
  • донорські яйцеклітини не діляться на декількох пацієнток. Кожна пацієнтка отримує свого донора;
  • в програмі ЕКЗ використовують тільки свіжі яйцеклітини, що дає більше шансів на успіх;
  • багатомовний персонал, повний пакет послуг для іноземних клієнтів, ідеальне співвідношення ціна-якість, індивідуально розроблений курс лікування для кожного пацієнта дозволяють домогтися позитивного результату і допомогти навіть в найскладніших випадках безпліддя.

Чим забезпечуються високі результати роботи нашої клініки?
Ми не працюємо на показник кількості, перевагою для нас є якість. Саме тому 90% наших пацієнтів це іноземці, які приїжджають до нас з різних країн світу. Наші ресурси, в першу чергу – висококваліфіковані медичні фахівці та сучасні методики лікування дозволяють надавати персоналізовану медичну допомогу з орієнтацією на позитивний результат.

Чому нам довіряють?
Ми несемо повну відповідальність за пропонований комплекс медичних послуг. Ми гарантуємо, що ваші витрати будуть забезпечені належним виконанням всіх етапів програми, діагностики та лікування у відповідності з кращими світовими практиками. Перед початком будь-якої програми ви підписуєте необхідні документи і контракт, який включає в себе перелік всіх зобов’язань і відповідальностей всіх сторін договору.

Чому зручно лікуватися у нас?
Репродуктивний центр BioTexCom розташований в центрі міста Києва. Тут ви можете пройти всі лікувально-діагностичні процедури, і отримати необхідну медичну допомогу згідно передовими стандартами без втрати часу та грошей.

Чому не інші клініки, які працюють на протязі більш довгого часу?
Цент BioTexCom встиг добре себе зарекомендувати як лідер серед клінік репродуктивної медицини у всій Європі. Наша цінова політика найбільш збалансована на цьому ринку, без втрати якості і зайвих грошей. Досвід і зусилля нашої команди дозволяють ефективно працювати на досягнення позитивного результату.

Співробітники клініки BioTexCom володіють різними мовами, що дозволяє нам вільно працювати з клієнтами з усіх країн світу. Також, у штаті працюють юристи та психологи, які допомагають нашим пацієнтам уникнути юридичних труднощів і психологічних травм. А дружня і тепла атмосфера в клініці, яку створюють наші привітні працівники BioTexCom налаштує вас на позитивний лад.