Паралельно з проведенням і удосконаленням різних програм штучного запліднення, працівники центру BioTexCom не забувають і про інновації в сфері медицини.

На базі клініки репродуктивної медицини BioTexCom проводяться досліди та експерименти зі стовбуровими клітинами, клітинами майбутнього. Відомо, що стовбурові клітини здатні творити чудеса, в буквальному сенсі цього слова. З їх допомогою можливо реанімувати важко хворих пацієнтів, відновити відмерлі частини органів, словом робити все, що б люди планети Земля хворіли і страждали від страшних захворювань менше, а можливо навіть і жили довше.

Над вивченням всіх можливостей стовбурових клітин вже не перший рік працюють багато вчених і медики. І довівши унікальність цих клітин на практиці, можна зробити ще одне відкриття в галузі медицини, і в результаті, подарувати людству еліксир довголіття.

Так, фахівці BioTexCom проводять експеримент, запровадивши в серце щура стовбурові клітини, вирощені в лабораторних умовах.

На сьогоднішній день, щур, після інфаркту міокарда, в результаті якого частина серця відмирає, з впровадженими стовбуровими клітинами відчуває себе відмінно, показники в нормі і навіть є передумови до того, що клітини успішно прижилися і омертвевшая частина серця відновитися. Час покаже!
Але, в разі позитивного результату даного досвіду можливо буде тестувати дану методику вже на людях і в майбутньому спати мільйони людських життів.