Всесвітньо відомий фотограф Леннарт Нільсон подарував людству свій унікальний проект, який в деталях розкриває зародження нового життя. 23 фотографії, які поетапно показують процес зародження і розвитку малюка. Леннарта Нільсон знадобилося 10 років для того, щоб зафіксувати на фото еволюцію ембріона, від зачаття до народження.

Міжнародне визнання до фотографа прийшло в 1965. Тоді один з популярних американських журналів опублікував 16 сторінок фотографій Нільсона, на яких він зобразив людський ембріон. Після цього фотографії були також опубліковані у всіх відомих журналах Європи, тим самим принісши їх автору всесвітню популярність.

Ще з дитинства улюбленими іграшками Леннарт Нільсон були машинки і солдатики, а мікроскоп і фотоапарат. Нільсон мріяв показати всьому світу красу людського тіла, але не в класичній формі, а на клітинному рівні.

Перші фото людського зародка Нільсон зробив уже в 1957 році, але їх якість залишала бажати кращого, тому майстер не наважився демонструвати їх широкому загалу. Згодом, фотограф обзавівся цистоскопом – медичним приладом, який дає можливість оглядати сечовий міхур зсередини. Це дозволило Нільсон зробити найбільш точні і барвисті знімки. До цистоскопу майстер прикріпив камеру і світловод і зробив тисячі знімків життя малюка всередині матки.

Ось так і з’явився унікальний проект Леннарта Нільсона, за допомогою якого йому вдалося показали всьому світу таїнство зародження людського життя.