Це допоможе їм бути краще готовим до перед- і післяпологовим фізичних і психологічних навантажень, повідомляють американські експерти. Американська асоціація терапевтів заявила, що щорічно тільки в Америці близько 700 000 вагітних жінок потребують постільного режиму.

При призначенні його, тим або не менше, загальний послабляє ефект постільного режиму недооцінюється, і багато вагітних виявляються погано підготовленими до психічних і фізичних навантажень. «В результаті постільного режиму вагітні жінки відчувають зниження функцій серцево-судинної системи, м’язову слабкість і дискомфорт, стрес в результаті знерухомлення, проблеми зі шкірою і психологічний стрес, пригніченість і почуття провини», – повідомляє Жан Айріон, професор лікувальної фізкультури в університеті Південної Алабами .

Метою дослідження професора стала розробка програми вправ для вагітних жінок, які перебувають в постільному режимі. «Ми не тренуємо жінок на розряд з біатлону. Нашою метою є підтримка м’язової сили і гнучкості верхніх і нижніх кінцівок у цих жінок, щоб вони могли носити, піднімати і тримати на руках немовлят ». Крім вагітних жінок, лікувальна фізкультура призначена для найширшого кола людей з різними проблемами зі здоров’ям і спрямована на адаптацію пацієнтів до вимог, які пред’являє щоденна життєва активність.