Вагітність – один з найважливіших і вирішальних етапів для жінки.

Вона готується до нової і такої відповідальної ролі мами. Після успішного проведення процедури ЕКО, протягом 9 місяців організм жінки проходить серйозну, комплексну адаптацію організму і психіки.

Часом, цей процес проходить з якимись труднощами. І тут, на допомогу прихід арт-терапія для вагітних – визнана одним з кращих варіантів підготовки до пологів.

Заняття не передбачають наявність художніх навичок. Жінка просто відображає свій внутрішній світ, під час вагітності, за допомогою творчості, знаходячи, при цьому, натхнення і нові можливості, отримуючи задоволення і позбавлення від усіляких страхів.

Майбутні мами «виливають» всі свої почуття на папір. В процесі арт – терапії вагітна жінка вчиться слухати і реагувати на сигнали свого тіла; налагоджувати зв’язок з малюком всередині утроби; вчиться зменшувати тривоги, стреси здоровим способом; дізнається про себе в майбутньої нової або розширеної ролі мами; спілкується з іншими вагітними.

Арт-терапія також допомагає досліджувати своє занепокоєння, надію, гнів або печаль – все, що зустрічається по дорозі до материнства. Це процес самозцілення, самопізнання, духовного зростання і звільнення.